Loading...
Loading...
Mexico
UŽAUGINTA ATOKAITOJE, ČIULBANT PAUKŠČIAMS
Tankių medžių atokaitoje, saugomos nuo saulės kaitros čiulbant paukščiams iš lėto bręsta ekologiškos kavos pupelės, įgyjančios nepaprastai sodrius skonius ir aromatus. Pasigaminę šį kavos gėrimą su šlakeliu pieno pajusite gardžias cukruje apkepintų riešutų natas.

SUSTOK IR
PASIMĖGAUK

Pačiame pietiniame Meksikos taške gyvenimo tempas šiek tiek sulėtėja. Tuo šis kraštas išsiskiria iš kitų. Čia užauginamos kavos pupelės niekuo nesiskiria – jos bręsta lėtai ir su kiekvienu gėrimo gurkšniu primena pasimėgauti akimirka.
hotpoint-2
hotpoint-1

MEKSIKAI BŪDINGA ĮVAIROVĖ

Čiapase klesti ne tik skirtingos kultūros, bet ir skirtingos kavos pupelių rūšys. Čia auginamos ir išskirtinio skonio ekologiškos arabikos bei robustos kavos pupelės, kurių skonį pajusite šios kavos puodelyje. Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms atsakingai auginti šias nuostabias pupeles užtikrinant jiems sąžiningas pajamas ir nekenkiant planetai.

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi, & su riešutų natomis

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Back