Loading...
Loading...
Avižų gėrimu balinta latė
NEAPSAKOMAI ŠVELNI
Pirmajame šio augalinio latės gėrimo gurkšnelyje atsiskleis subalansuotai paskrudintų kavos pupelių ir javų natos. Leisk sau pasimėgauti švelniu skoniu ragaudamas šį kavos gėrimą.
Oat Flat white coffee cup

SAVITAS TRADICINIO GĖRIMO STILIUS

100 % augalinės kilmės latė taps tavo pusryčių palydove! Leiskis pabudinamas gaivaus ir švelnaus skonio veganiškos latė, kurioje susipina išskirtinai malonūs skoniai. Su mūsų „Oat Flat White“ rytai tapo dar skanesni!
hotpoint-2
hotpoint-1

SVARBIAUSIA KOKYBĖ

Mūsų „Oat Flat White“ siela – kruopščiai atrinktų Pietų Azijos kavos pupelių mišinys. Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms rūpintis savo sveikata ir gyvenimo kokybe didinant jų pasėlių derlingumą ir nekenkiant planetai.

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi, & su riešutų natomis

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Back