Loading...
Loading...
 
Back

Susipažink su mūsų

INFINISSIMA

Infinissima SAS

KAVOS APARATAI

INFINISSIMA®

Mechaniniai | 220V

Apdovanojimus pelniusio dizaino, kuris įgauna vis kitokią formą priklausomai nuo žiūrėjimo kampo, „Infinissima“ suteikia galimybę mėgautis įvairiais profesionalios kokybės gėrimais ir puikia išvaizda. Galima rinktis iš trijų spalvų.

PAŽVELK Į KAVĄ KITOMIS AKIMIS

Pasirinkus „Infinissima“ tobulo kavos aparato paieškos baigiasi. Praktiško ir šiuolaikiško dizaino aparatas, pasižymintis intuityviomis rankinio valdymo funkcijomis bei itin didele 1,2 l vandens talpa, leis pasigaminti didesnį kiekį pamėgtos kavos.

Aptarkime technines aparato savybes

Susipažinkite su visomis savo kavos aparato funkcijomis

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-5
hotpoint-6

AUTOMATINĖ TECHNOLOGIJA

Paprasčiausiai įdėkite pasirinktą kapsulę ir vienu lengvu rankinės svirtelės spustelėjimu nustatykite vandens kiekį ir paruošite tobulą gėrimą per mažiau nei minutę. 

„BLUETOOTH“ RYŠYS

Paruoškite būtent tokį kavos gėrimą, kokį mėgstate, susieję savo kavos aparatą su „NESCAFÉ® Dolce Gusto®“ programėle „Bluetooth“ ryšiu. Nustatykite norimą kavos temperatūrą ir kiekį, iš anksto suplanuokite, kada kava turi būti paruošta, ir išsaugokite savo receptus kitam kartui.

„ESPRESSO BOOST“ TECHNOLOGIJA

Ši novatoriška technologija sudrėkina kavos kapsulę prieš ruošiant kavą garantuodama intensyvesnį ir labiau koncentruotą espreso skonį kai jo labiausiai norite.

LENGVAS PARUOŠIMAS

Paprasčiausiai įdėkite kavos kapsulę, pasirinkite norimą gėrimo kiekį ir spustelėkite svirtelę, kad pradėtumėte ruošti kavą. Kavos niekad nebus per daug? XL funkcija leis mėgautis itin dideliu rytinės kavos puodeliu (iki 300 ml talpos) vienu mygtuko paspaudimu.

JOKIŲ NESUSIPRATIMŲ, JOKIOS NETVARKOS

Nors gyvenimas kartais gali būti sunkus, kavą paruošti lengva. Su „Infinissima“ kavos tirščiai lieka kapsulėje, tad vieta, kurioje ruošiate kavą, visuomet būna švari.

ITIN DIDELĖ VANDENS TALPA

Lengvai nuimama 1,2 l vandens talpa leidžia paruošti daugiau gėrimų nepildant vandens.

KARŠTOS AR ŠALTOS? ABIEJŲ!

Su „Infinissima“ galite paruošti ir karštus, ir šaltus kavos gėrimus. Ragaukite su pasimėgavimu.

AUKŠTAS SLĖGIS

Aukšto slėgio (iki 15 barų) sistema leidžia išgauti visus kavos aromatus ir padengia gėrimą tiršta aksomine puta.

NUKALKINIMO ĮSPĖJIMAS

Vidinė automatinių įspėjimų sistema visuomet praneša, kai aparatą reikia išvalyti. Ruoškite pamėgtą kavą kaip įprasta. Kai įjungimo / išjungimo mygtukas nušvis oranžine spalva, nukalkinkite kavos aparatą.

5 MINUČIŲ EKO REŽIMAS

Jūsų „Infinissima“ pasižymi eko režimo funkcija, kuri automatiškai išjungia aparatą po penkių jo nenaudojimo minučių taip taupydama energiją (A klasės energijos sąnaudų įvertinimas).

Universali šalto ir karšto paruošimo funkcija

Jūsų „Mini Me“ kapsulinis kavos aparatas yra toks universalus, jog leidžia jums paruošti ir gardžius šaltus gėrimus be jokio vargo.

Automatinė technologija

Modernaus ir kompaktiško dizaino automatinis „NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me“ kapsulinis kavos aparatas greitai atpažins savitą jūsų stilių. „Mini Me“ aparatas yra tik 16 cm pločio x 31 cm aukščio x 24 cm gylio.

EKO REŽIMAS

Patogi eko režimo funkcija automatiškai išjungia „NESCAFÉ® Dolce Gusto®“ kavos aparatą po 5 nenaudojimo minučių, o tai reiškia, kad aparatui yra suteiktas A klasės energijos sąnaudų įvertinimas.

Aukšto slėgio sistema

Ruoškite profesionalios kokybės kavos gėrimus su tiršta aksomine puta pasitelkdami aukšto slėgio (iki 15 barų) sistemą.

GERA IŠVAIZDA. DAR GERESNĖ KAVA. 

Suteikite savo kavos ruošimo kampeliui šiek tiek rafinuoto stiliaus su „Inifnissima“ kavos aparatu. 

Svoris

2,65 kg

Aukštis

29,6 cm

Kavos aparato tiekėjas

DELONGHI

Vatai

1500 W

Vandens talpa

1,2 l

Aptarkime technines aparato savybes

Susipažinkite su visomis savo kavos aparato funkcijomis

Noriu gauti daugiau informacijos apie šį aparatą

Ilgis

15,5 cm

Gylis

28 cm

Dozavimas

Svirtele

Įtampa

230 V 50 Hz

Garantija

1/2 metai