You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Colors ™ automatinis kavos aparatas baltas iš De'Longhi®

Išreikšk savo stilių su automatiniu, ypatingai kompaktišku NESCAFÉ® Dolce Gusto® Colors kapsuliniu kavos aparatu

Out of Stock
99,00
 • Išsami informacija
 • Garantija
 • Apžvalgos ir vertinimai
 • Specifikacija

Išreikšk savo stilių su automatiniu, ypatingai kompaktišku NESCAFÉ® Dolce Gusto® Colors ™ kapsuliniu kavos aparatu. Pasirinkite vieną iš trijų keičiamų nugarėlių - raudoną, mėlyną ar žalią. Galima pasirinkti juodos ar baltos spalvos aparatą. Colors matmenys - tik 37 cm aukščio x 18 cm pločio x 21 cm ilgio.

Incon automatic

Automatinė technologija:
Paprasčiausiai įstumkite pasirinktą kapsulę ir nustatykite savo gėrimui reikalingą vandens lygį.   Sukdami ratuką pasirinksite norimo gėrimo kiekį - nuo espresso iki XL dydžio puodelio Preludio Intenso.

15 Bars Max

Daugiausiai 15 Barų:
 Profesionaliai sukurkite kokybišką kavą su aksomine puta, pasitelkdami aparato aukšto slėgio (iki 15 barų) sistemą.

Hermetically sealed icon

Hermetiškai sandarios kapsulės:
Naudodami mūsų siūlomas hermetiškai sandarias kapsules, kurios išsaugo kavos šviežumą, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.

Multi Beverages icon

Aukštos kokybės gėrimai:
Mėgaukitės daugiau nei 20 aukščiausios kokybės gėrimų variantų. Galite išsirinkti nuo stiprios espresso bei sodraus skonio grande, iki gausios putų kapučino, karšto šokolado, arbatos bei kitų gėrimų.

Icon hot cold

Funkcija"Hot & Cold" (Karštas ir Šaltas):
Colors kapsulinis kavos aparatas yra toks universalus, kad jūs taip pat lengvai galite paruošti ir gardžius šaltus gėrimus.

5min ECO Mode icon

EKO režimas:
Patogi EKO režimo funkcija automatiškai išjungia jūsų NESCAFÉ® Dolce Gusto® Colors kavos aparatą po 5 jo nenaudojimo minučių, kas reiškia, jog šis aparatas turi A klasės energijos sąnaudų įvertinimą.

2 Years guarantee

Dvejų metų garantija:
Galite džiaugtis ramybe, nes prietaisui suteikiame dvejų metų garantiją.

Banner

Ši garantija taikoma visiems „De’Longhi“ ir „Dolce Gusto“ prekių ženklų produktams (ant prekės turi būti matomi abu prekių ženklai).

 

Kam taikoma ši garantija?

Garantuojame, kad kiekvienas įrenginys neturės medžiagų ir darbo defektų. Mūsų įsipareigojimas pagal šią garantiją apsiriboja bet kokių defektinių detalių ar detalės (išskyrus transportavimo metu pažeistas detales) remontu mūsų gamykloje arba įgaliotame aptarnavimo centre. Jei produktą reikėtų pakeisti ar grąžinti, prekė privalo būti grąžinta apmokant siuntimo išlaidas, kartu atsiunčiant ir galiojantį prekės įsigijimą įrodantį dokumentą. Suremontuotas arba naujas modelis bus grąžintas bendrovės sąskaita. Ši garantija taikoma tik tuomet, jei įrenginys naudojamas laikantis su juo atsiųstų naudojimo instrukcijų ir įjungtas į kintamosios srovės (AC) grandinę.

 

Kiek laiko taikoma garantija?

Ši garantija galioja dvejus (2) metus nuo įsigijimo dienos, nurodytos jūsų pirkimo kvite, ir galioja tik pirminiam pirkėjui.

 

Kam ši garantija netaikoma?

Garantija netaikoma įrenginio defektams ar pažeidimams, atsiradusiems dėl įrenginio remonto ar pakeitimų, atliktų ne mūsų gamykloje ar įgaliotame aptarnavimo centre. Ji taip pat negalioja įrenginiui, kuris buvo naudojamas netinkamai, aplaidžiai, netvarkingai, taip pat nelaimingų įvykių atveju. Be to, pagal šią garantiją nekompensuojama žala, kuri atsitiktinai arba kaip pasekmė atsirado dėl bet kokio sutarties ar šios garantijos pažeidimo. Garantija netaikoma įrenginiams, kurie tinkamai neveikia dėl to, kad nebuvo nukalkinti pagal kartu su jais atsiųstą gamyklinę instrukciją.

 

Kaip gauti aptarnavimą?

Jei įrenginį būtina remontuoti, žr. toliau nurodytus kontaktus: JK klientams: Kviečiame susisiekti su „Nestlé Dolce Gusto“ telefonu 0800 707 6066 arba prisijungti prie mūsų svetainės www.dolce-gusto.co.uk.

Čia pateikta garantija pakeičia visas kitas aiškias garantijas ir įsipareigojimus. Visoms numanomoms garantijoms taikomas pirmiau minėtas garantinis laikotarpis. „De’Longhi“ / „Dolce Gusto“ nesuteikia leidimo jokiam kitam asmeniui ar įmonei jos vardu prisiimti atsakomybės dėl šio įrenginio pardavimo ar naudojimo. Ši garantija jums suteikia konkrečias teises. Be to, galite turėti ir kitų teisių, kurios skiriasi priklausomai nuo šalies.

6 prekė (-ės)

puslapyje

Overall rating


(4.00 from 5)

Rating Distribution

5 žvaigždutės
(4 reviews)
4 žvaigždutės
(0)
3 žvaigždutės
(1 reviews)
2 žvaigždutės
(0)
1 žvaigždutė
(1 reviews)

6 Reviews

6 prekė (-ės)

puslapyje
Pastoviai stringa

Dažnai nepavyksta pasigaminti kavos, nes aparatas ne kavą gamina, o purškia vandenį per visus kapsulės dėklo šonus. Tada belieka išmesti sugadintą kapsulę ir vėl bandyti gamintis kavą su nauja.

Review by VB (skelbta 2018-10-22)
Dolce Gusto

Apgailestaujame, kad susidūrėte su nepatogumais. Mums labai svarbi vartotojų nuomonė bei produktų kokybė, todėl maloniai prašome susisiekti +370 700 55200 arba info@lt.nestle.com, kad padėtume jums rasti tinkamiausią sprendimą.

(Answered on 2018-10-23)
Super aparatas

Labai patogus ir praktiškas naudojimas. S Aparato spalvą galima keisti pagal nuotaiką. :) O kava labai skani!!!

Review by Kavos megeja (skelbta 2018-06-22)
Sudėtingas išėmimas kapsulių ir brokas tikriausiai

Šiaip aparatas geras, smagu, kad galima reguliuoti kavos puodelio padėjimo aukštį, nugaros spalvą. Deja, yra ir minusų. Nepatogus kapsulių išėmimas, nes yra kapsulių laikiklis su dangteliu, ko nėra draugų turimame kitame modelyje. Dėl tokio išeimimo dažnai nusideginamos rankos, nes būna prisikaupes visas laikiklis vandens ir atidarius šauna ir bėga per kraštus. Taip pat adatėlė tikriausiai brokuota, nes teko tikrai bent 10 kapsulių išmesti. Jų nepradurdavo ir pradėdavo arba vanduo per visur taškytis, bėgti ir prisikaupdavo kapsulėj vandens tarpe tarp spalvotos plastmasės ir baltos, o tada jau realiai pradurti iš antro karto neįmanoma, kapsulė metama lauk.

Review by GS (skelbta 2018-06-20)
Super aparatas :-))

Labai ilgai galvojau ar man tikrai reik? :-) Tačiau dabar neatsidziaugiu savo pirkiniu :-) Ačiū De’longhi už kiekvieno ryto nuotabia kava :-)

Review by Erika Ras (skelbta 2018-06-20)
Super kavos aparatas

Labai dvejojau ar tikrai man reik?? Tačiau išrysau pabandyti ir dabar negaliu atsidziaugti šiuo savo pirkiniu :-) Skania kava megaujuosi kiekviena diena :-) Ačiū De’longhi

Review by Erika (skelbta 2018-06-20)
Stilingas kavos aparatas

Man labai patinka, nedidelis, patogus, per 2-3min pasidarau kavos sau ir vyrui, daug ivairoves su kavu eksperimentavimu!

Review by Ana (skelbta 2018-06-20)

6 prekė (-ės)

puslapyje

Pateikite savo apžvalgą

Jūs peržiūrite NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Colors ™ automatinis kavos aparatas baltas iš De'Longhi®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Bendras vertinimas*
Aparato gamintojas De'Longhi®
Vandens talpyklos tūris Ne
Kapsulės talpykla Taip
Kapsulės laikiklis Ne
Chromuota rankenėlė Ne
Plieninis ištekėjimo vamzdelis Ne
LCD ekranėlis Ne
Mechaninė rankenėlė Ne
Slinkties ratukas Ne
Aparato svoris Ne
Aparato galia (vatais) 1500 W
Įtampa 230 V, 50 Hz
Garantijos laikas 2 years