You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Barista kava 16 kapsulių

Porcijų skaičius 16

Out of Stock
5,00
Intensyvumas
Flavor intensity: 9 of 12.
 • Išsami informacija
 • Sudėtis
 • Apžvalgos ir vertinimai

Atraskite NESCAFÉ® Dolce Gusto® Barista, ypatingai stiprią tamsaus skrudinimo kavą. Ši kava patiekiama mažesnėmis porcijomis, nei klasikinė Espresso (35ml) ir jos stiprumas yra 9 iš 11, tai išraiškingo skonio kava, kuriai būdinga salstelėjusi, sodri konsistencija bei tiršta puta.

Mūsų talentingi kavos kūrėjai sumaišė vaisių kvapu pasižyminčias Pietų Amerikos bei Rytų Afrikos Arabikos kavos pupeles kartu su sodrios konsistencijos Azijos Robusta kavos pupelėmis ir taip sukūrė aromatingą bei unikalų NESCAFÉ® Dolce Gusto® Barista kavos išskirtinumą.

Sukurkite profesionalios kokybės kavą su tiršta aksomine puta, pasitelkdami mūsų aukšto slėgio (iki 15 barų) kavos aparatus. Naudodami mūsų siūlomas hermetiškai sandarias kapsules, išsaugančias kavos šviežumą, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.

Dolce Gusto Espresso Barista

Ypatingai stipri tamsaus skrudinimo kava, patiekiama mažomis (35ml) porcijomis. Stiprumas 9 / 11.

Dolce Gusto Espresso Barista Išraiškingo skonio kava, pasižyminti sodriu, stipriu aromatu bei juodojo šokolado ir citrusų natomis. Šiai kavai būdinga salstelėjusi, sodri konsistencija bei tiršta puta.
Aukščiausios kokybės kavos rūšys Kūrybingas aukščiausios kokybės vaisių kvapu pasižyminčių Pietų Amerikos bei Rytų Afrikos Arabikos ir sodrios konsistencijos bei stipraus skonio Azijos Robusta kavos pupelių mišinys.
Išsaugotas šviežios kavos aromatas Kavos šviežumas yra išsaugomas hermetiškai sandariose kapsulėse, sukurtose kapsuliniams NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatams, dėl to, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.
Dolce Gusto Espresso Barista 16 kapsulių, skirtų 16 NESCAFÉ® Dolce Gusto® Barista kavos puodelių.
Maistinė vertė100 g milteliųviename puodelyje GDA
Energija 1094 kJ
267 Kcal
7 kJ
2 Kcal

 
Baltymai 8 g   <1%
Angliavandeniai 0,2 g   <1%
iš jų cukraus 0,2 g   <1%
Riebalai 17,1 g   <1%
iš jų sočiųjų 7,6 g    <1%
Skaidulos 38,7 g   1%
Natris <0,01 g   <1%

GDA:
Europos maistinių medžiagų paros norma suaugusiam žmogui yra 2000 kcal. Individualūs poreikiai kinta priklausomai nuo amžiaus, lyties, svorio ir aktyvumo. Pastaba dėl alergenų: pieno kapsulių sudėtyje yra pieno ir sojų lecitino.

Kavos kapsulių sudėtis:

 skrudinta malta kava.

 

 

1 prekė (-ės)

puslapyje

Overall rating


(5.00 from 5)

Rating Distribution

5 žvaigždutės
(1 reviews)
4 žvaigždutės
(0)
3 žvaigždutės
(0)
2 žvaigždutės
(0)
1 žvaigždutė
(0)

1 apžvalga

1 prekė (-ės)

puslapyje
Mano nuomonė apie Espresso Intenso

Ši kava mano mėgstamiausia ir perkamiausia, kadangi ši espresso rūšis yra be jokių priedų (pieno, prieskonių), todėl suteikia progą eksperimentuoti pagal poreikį - pasigaminti latte ar cappuccino, bei reguliuoti paties gėrimo kiekį ir intensyvumą vos kaitaliojant vandens kiekį. Šią kavą naudoju norėdama pasigaminti net ir šaltą kavą. Todėl, kaip minėjau, nežinant, kokios kavos norisi, perku šią, nes su ja pasigaminu tiek karštą, tiek šaltą kavą. Pats skonis harmoningas, tenkina kartumo ir saldumo santykis.

Review by apoceviciute (skelbta 2017-11-06)

1 prekė (-ės)

puslapyje

Pateikite savo apžvalgą

Jūs peržiūrite NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Barista kava 16 kapsulių

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Bendras vertinimas*