You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ekologiška Peru kava 12 kapsulių

Ekologiška, stipri espresso kava, pasižyminti medienos ir saldymedžio aromatais bei subtiliomis rožinių pipirų ir juodųjų serbentų pumpurų natomis.

Out of Stock
5,00
Intensyvumas
Flavor intensity: 8 of 12.
 • Išsami informacija
 • Sudėtis
 • Apžvalgos ir vertinimai

Nauja Espresso PERU Cajamarca, 100 % ekologiška. Stipri espresso kava, pasižyminti medienos ir saldymedžio aromatais bei subtiliomis rožinių pipirų ir juodųjų serbentų pumpurų natomis.


Unikalios klimato sąlygos bei ypatingas kavos augintojų rūpestis atsispindi šioje išskirtinės kokybės kavoje, pasižyminčioje nepakartojamais medienos ir saldymedžio aromatais, subtilia rožinių pipirų užuomina ir maloniu juodųjų serbentų pumpurų rūgštumu. Jums tai tikrai patiks. 

 

product attribute

Nauja Espresso PERU Cajamarca, 100 % ekologiška.

Coffee cup

Nauja Espresso PERU Cajamarca. Ekologiška, stipri espresso kava, pasižyminti medienos ir saldymedžio aromatais bei subtiliomis rožinių pipirų ir juodųjų serbentų pumpurų natomis.

Bean Vėjuotose Peru aukštumose Kachamarkos provincijoje, auga išskirtinės Arabica kavos pupelės, prižiūrimos pagal Pietų Amerikos filosofijos Minga papročius, skatinančius abipusę pagalbą bei pagarbą.
capsule Kavos šviežumas yra išsaugomas hermetiškai sandariose kapsulėse, sukurtose kapsuliniams NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatams, dėl to, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.
Peru Single pack 12 kapsulių, skirtų 12 NESCAFÉ® Dolce Gusto®  Espresso PERU Cajamarca kavos puodelių.
Maistinė vertė100 g milteliųViename puodelyje 
Energija 1094 kJ
267 kcal
7 kJ
2 kcal
 
Baltymai 7,7 g    
Angliavandeniai 0,1 g    
iš jų cukraus 0,1 g    
Riebalai 16,9 g    
iš jų sočiųjų 7,6 g    
Skaidulos 36,7 g    
Natris <0,01 g    

GDA:

Europos maistinių medžiagų paros norma suaugusiam žmogui yra 2000 kcal. Individualūs poreikiai kinta priklausomai nuo amžiaus, lyties, svorio ir aktyvumo. Pastaba dėl alergenų: pieno kapsulių sudėtyje yra pieno ir sojų lecitino.

Kavos kapsulių sudėtis:

skrudinta malta Arabica rūšies kava.

 

 

Pateikite savo apžvalgą

Jūs peržiūrite NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ekologiška Peru kava 12 kapsulių

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Bendras vertinimas*