You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Eclipse Automatinis kavos aparatas Sidabrinis iš De’Longhi®

NESCAFÉ® Dolce Gusto® automatinis kapsulinis kavos aparatas su tokiomis pažangiomis funkcijomis

Out of Stock
200,00
 • Išsami informacija
 • Garantija
 • Apžvalgos ir vertinimai
 • Specifikacija

Išskirtinis automatinis kapsulinis kavos aparatas NESCAFÉ® Dolce Gusto® Eclipse pasižymi tokiomis pažangiomis funkcijomis, kaip unikalus automatinis atidarymo mechanizmas. Galima pasirinkti iš 2 spalvų, Eclipse matmenys yra tik 33 cm aukščio x 32 cm pločio x 27 cm ilgio.

Dolce Gusto Delonghi Eclipse

Atidarymas/uždarymas:
Dėl savo unikalaus automatinio atidarymo mechanizmo, Eclipse vienu mygtuko paspaudimu iš inovatyvaus dizaino kūrinio pavirs išskirtiniu kavos aparatu.

Dolce Gusto touch technology

Jutiminė technologija:
Paprasčiausiai įstumkite pasirinktą kapsulę ir sukurkite tobulą gėrimą vienu piršto prisilietimu. Jūsų Eclipse kavos aparatas automatiškai išsijungs reikiamu metu.

15 Bars Max

Sukurkite profesionalią kokybišką kavą su aksomine puta, pasitelkdami aparato aukšto slėgio (iki 15 barų) sistemą

Hermetically sealed icon

Naudodami mūsų siūlomas hermetiškai sandarias kapsules, kurios išsaugo kavos šviežumą, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.

Multi Beverages icon

Aukštos kokybės gėrimai:
Mėgaukitės daugiau nei 20 aukščiausios kokybės kavos variantų. Galite išsirinkti nuo stiprios espresso bei sodraus skonio grande, iki gausios putų kapučino, karšto šokolado, arbatos bei kitų gėrimų.

Icon hot cold

Funkcija"Hot & Cold" (Karštas ir Šaltas):
Eclipse kapsulinis kavos aparatas yra toks universalus, kad jūs taip pat lengvai galite paruošti ir gardžius šaltus gėrimus.

5min ECO Mode icon

EKO režimas:
Patogi Eko-režimo funkcija automatiškai išjungia jūsų NESCAFÉ® Dolce Gusto® Eclipse kavos aparatą po 5 jo nenaudojimo minučių, kas reiškia, jog šis aparatas turi A klasės energijos sąnaudų įvertinimą.

2 Years guarantee

Dvejų metų garantija:
Galite džiaugtis ramybe, nes prietaisui suteikiame dvejų metų garantiją.

Banner

Ši garantija taikoma visiems „De’Longhi“ ir „Dolce Gusto“ prekių ženklų produktams (ant prekės turi būti matomi abu prekių ženklai).

 

Kam taikoma ši garantija?

Garantuojame, kad kiekvienas įrenginys neturės medžiagų ir darbo defektų. Mūsų įsipareigojimas pagal šią garantiją apsiriboja bet kokių defektinių detalių ar detalės (išskyrus transportavimo metu pažeistas detales) remontu mūsų gamykloje arba įgaliotame aptarnavimo centre. Jei produktą reikėtų pakeisti ar grąžinti, prekė privalo būti grąžinta apmokant siuntimo išlaidas, kartu atsiunčiant ir galiojantį prekės įsigijimą įrodantį dokumentą. Suremontuotas arba naujas modelis bus grąžintas bendrovės sąskaita. Ši garantija taikoma tik tuomet, jei įrenginys naudojamas laikantis su juo atsiųstų naudojimo instrukcijų ir įjungtas į kintamosios srovės (AC) grandinę.

 

Kiek laiko taikoma garantija?

Ši garantija galioja dvejus (2) metus nuo įsigijimo dienos, nurodytos jūsų pirkimo kvite, ir galioja tik pirminiam pirkėjui.

 

Kam ši garantija netaikoma?

Garantija netaikoma įrenginio defektams ar pažeidimams, atsiradusiems dėl įrenginio remonto ar pakeitimų, atliktų ne mūsų gamykloje ar įgaliotame aptarnavimo centre. Ji taip pat negalioja įrenginiui, kuris buvo naudojamas netinkamai, aplaidžiai, netvarkingai, taip pat nelaimingų įvykių atveju. Be to, pagal šią garantiją nekompensuojama žala, kuri atsitiktinai arba kaip pasekmė atsirado dėl bet kokio sutarties ar šios garantijos pažeidimo. Garantija netaikoma įrenginiams, kurie tinkamai neveikia dėl to, kad nebuvo nukalkinti pagal kartu su jais atsiųstą gamyklinę instrukciją.

 

Kaip gauti aptarnavimą?

Jei įrenginį būtina remontuoti, žr. toliau nurodytus kontaktus: JK klientams: Kviečiame susisiekti su „Nestlé Dolce Gusto“ telefonu 0800 707 6066 arba prisijungti prie mūsų svetainės www.dolce-gusto.co.uk.

Čia pateikta garantija pakeičia visas kitas aiškias garantijas ir įsipareigojimus. Visoms numanomoms garantijoms taikomas pirmiau minėtas garantinis laikotarpis. „De’Longhi“ / „Dolce Gusto“ nesuteikia leidimo jokiam kitam asmeniui ar įmonei jos vardu prisiimti atsakomybės dėl šio įrenginio pardavimo ar naudojimo. Ši garantija jums suteikia konkrečias teises. Be to, galite turėti ir kitų teisių, kurios skiriasi priklausomai nuo šalies.

Pateikite savo apžvalgą

Jūs peržiūrite NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Eclipse Automatinis kavos aparatas Sidabrinis iš De’Longhi®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Bendras vertinimas*
Aparato gamintojas De'Longhi®
Vandens talpyklos tūris Ne
Kapsulės talpykla Taip
Kapsulės laikiklis Ne
Chromuota rankenėlė Ne
Plieninis ištekėjimo vamzdelis Ne
LCD ekranėlis Ne
Mechaninė rankenėlė Ne
Slinkties ratukas Ne
Aparato svoris Ne
Aparato galia (vatais) Ne
Įtampa 230 V, 50 Hz
Garantijos laikas 2 years