You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me Automatinis kavos aparatas Juodai baltas iš De’Longhi®

Kompaktiškas automatinis NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapsulinis kavos aparatas

Out of Stock
100,00
 • Išsami informacija
 • Vartotojo vadovas
 • Garantija
 • Apžvalgos ir vertinimai
 • Specifikacija

Kompaktiškas automatinis NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapsulinis kavos aparatas, modernaus dizaino, atitiks jūsų unikalų stilių. Galima pasirinkti iš kelių spalvų, Mini Me matmenys yra tik 16 cm aukščio x 31 cm pločio x 24 cm ilgio.

Play and select

Automatinė technologija:
Paprasčiausiai įstumkite pasirinktą kapsulę ir nustatykite savo gėrimo talpą, naudodamiesi funkcija Žaisk ir Pasirink, tokiu būdu susikurdami tobulą kavą. Mini Me kavos aparatas automatiškai išsijungs reikiamu metu.

15 Bars Max

Daugiausiai 15 Barų:
Profesionaliai sukurkite kokybišką kavą su aksomine puta, pasitelkdami aparato aukšto slėgio (iki 15 barų) sistemą.

Hermetically sealed icon

Hermetiškai sandarios kapsulės:
Naudodami mūsų siūlomas hermetiškai sandarias kapsules, kurios išsaugo kavos šviežumą, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.

Multi Beverages icon

Aukštos kokybės gėrimai:
Mėgaukitės daugiau nei 20 aukščiausios kokybės kavos variantų. Galite išsirinkti nuo stiprios espresso bei sodraus skonio grande, iki gausios putų kapučino, karšto šokolado, arbatos bei kitų gėrimų.

Icon hot cold

Funkcija"Hot & Cold" (Karštas ir Šaltas):
Mini Me kapsulinis kavos aparatas yra toks universalus, kad jūs taip pat lengvai galite paruošti ir gardžius šaltus gėrimus.

eco

EKO režimas:
Patogi EKO režimo funkcija automatiškai išjungia jūsų NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kavos aparatą po 5 jo nenaudojimo minučių, kas reiškia, jog šis aparatas turi A klasės energijos sąnaudų įvertinimą.

2 Years guarantee

Dvejų metų garantija:
Galite džiaugtis ramybe, nes prietaisui suteikiame dviejų metų garantiją.

Banner

Naudojimo instrukciją galite atsisiųsti paspaudę žemiau pateiktą nuorodą.

Ši garantija taikoma visiems „De’Longhi“ ir „Dolce Gusto“ prekių ženklų produktams (ant prekės turi būti matomi abu prekių ženklai).

 

Kam taikoma ši garantija?

Garantuojame, kad kiekvienas įrenginys neturės medžiagų ir darbo defektų. Mūsų įsipareigojimas pagal šią garantiją apsiriboja bet kokių defektinių detalių ar detalės (išskyrus transportavimo metu pažeistas detales) remontu mūsų gamykloje arba įgaliotame aptarnavimo centre. Jei produktą reikėtų pakeisti ar grąžinti, prekė privalo būti grąžinta apmokant siuntimo išlaidas, kartu atsiunčiant ir galiojantį prekės įsigijimą įrodantį dokumentą. Suremontuotas arba naujas modelis bus grąžintas bendrovės sąskaita. Ši garantija taikoma tik tuomet, jei įrenginys naudojamas laikantis su juo atsiųstų naudojimo instrukcijų ir įjungtas į kintamosios srovės (AC) grandinę.

 

Kiek laiko taikoma garantija?

Ši garantija galioja dvejus (2) metus nuo įsigijimo dienos, nurodytos jūsų pirkimo kvite, ir galioja tik pirminiam pirkėjui.

 

Kam ši garantija netaikoma?

Garantija netaikoma įrenginio defektams ar pažeidimams, atsiradusiems dėl įrenginio remonto ar pakeitimų, atliktų ne mūsų gamykloje ar įgaliotame aptarnavimo centre. Ji taip pat negalioja įrenginiui, kuris buvo naudojamas netinkamai, aplaidžiai, netvarkingai, taip pat nelaimingų įvykių atveju. Be to, pagal šią garantiją nekompensuojama žala, kuri atsitiktinai arba kaip pasekmė atsirado dėl bet kokio sutarties ar šios garantijos pažeidimo. Garantija netaikoma įrenginiams, kurie tinkamai neveikia dėl to, kad nebuvo nukalkinti pagal kartu su jais atsiųstą gamyklinę instrukciją.

 

Kaip gauti aptarnavimą?

Jei įrenginį būtina remontuoti, žr. toliau nurodytus kontaktus: JK klientams: Kviečiame susisiekti su „Nestlé Dolce Gusto“ telefonu 0800 707 6066 arba prisijungti prie mūsų svetainės www.dolce-gusto.co.uk.

Čia pateikta garantija pakeičia visas kitas aiškias garantijas ir įsipareigojimus. Visoms numanomoms garantijoms taikomas pirmiau minėtas garantinis laikotarpis. „De’Longhi“ / „Dolce Gusto“ nesuteikia leidimo jokiam kitam asmeniui ar įmonei jos vardu prisiimti atsakomybės dėl šio įrenginio pardavimo ar naudojimo. Ši garantija jums suteikia konkrečias teises. Be to, galite turėti ir kitų teisių, kurios skiriasi priklausomai nuo šalies.

8 prekė (-ės)

puslapyje

Overall rating


(4.90 from 5)

Rating Distribution

5 žvaigždutės
(7 reviews)
4 žvaigždutės
(1 reviews)
3 žvaigždutės
(0)
2 žvaigždutės
(0)
1 žvaigždutė
(0)

8 Reviews

8 prekė (-ės)

puslapyje
Laimingo žmogaus paslaptis

Prieš 5 metus nemėgau kavos, nes sakydavau, kad ji karti ir kaip ją galima gerti. Tačiau... vienos vasaros saulėtos dienos rytą apsilankiau prekybos centre su šeimyna. Vaikštinėjom, žiūrėjome plaktuves ir netyčia pamačiau įdomius aparatus kavos už prieinamą kainą. Priėjusi arćiau supratau, kad jo noriu, nes jis labai gražus, lengvas, lengvai transportuojamas, prižiūrimas ir kokybiškas. Prekybos centro konsultantė ne tik plačiau papasakojo, tačiau pavaišino ir kava... latte.. nuo to momento visos Dolce gusto kavos yra tikra palaima mano širdžiai.. visada pakelia ūpą skani kava iš tobulo mano aparato. Rekomenduoju visiems, nes aparatas šis gali keliauti visur, kur bekeliautum tu ;) reikia tik noro mėgautis kava!

Review by Sandra (skelbta 2018-12-04)
Labai patogu namuose

Kompaktiškas, greitas, patogus kavos aparatas namuose.

Review by Vitalis (skelbta 2018-06-24)
Superinis aparatas

Labai patogus, kompaktiškas, greitai ir paprastai paruošiama pati įvairiausia ir skaniausia kava!

Review by Kristina (skelbta 2018-06-24)
Nerealus aparatas.

Super aparatas. Naudojam kiekvieną dieną.

Review by Pudrinukee (skelbta 2018-06-24)
Ryto kava

Labai dziaugiuosi siuo kavos aparatu ir kadien i darba vezuosi puodeli cappucino. Keliaudamas po uzsieni stengiuose skirtinguose salyse paragauti cappucino ir ji skiriasi. Todel dziaugiuosi jog diena galiu pradeti skania kava kuri jau tapo dienos ritualu.

Review by Yasin Hamarat (skelbta 2018-06-21)
Puikus

Puikus,lengvas valdymas. Tik kiek lėtokai dirba

Review by Luka (skelbta 2018-06-21)
Kartais stringa atidarymas

Šiaip viskas labai gerai. Tik vienas iš dviejų kartų pastringa atidarymas ir negaliu ištraukti stalčiaus kapsulei įdėti.

Review by Mantas Zabulionis (skelbta 2018-06-20)
Ryto vadas

Prieš tai turėjome paprasta kur reikėdavo pačiam stovėti prie aparato ir laikyti vandens padavimą tiek kiek nori. Tas aparatas buvo geras bet sugedo. Todėl nieko negalvodami pirkome šį automatinį. Lengva naudotis nes pasirenki vandens kiekį nuleidi svirtį ir vualia vanduo bėga, o tu gali tuo pat metu susitepti sumuštinį. Deja, bet tapau priklausoma. Gera diena nėra gera jei neišgeriu kavos, mėgstamiausia latte machiato caramel, nereikia papildomo cukraus dėti. Skanu, tikrai rekomenduoju draugams, nors tarp draugų yra kurie pripažįsta tikrą trintų pupelių kavą, bet neatsisako retkarčiais svečiuosr išgerti iš aparato. Taigi ryto vadas kas rytą jau vienerius metus leidžia mėgautis nuostabia kava.

Review by Laura (skelbta 2018-06-20)

8 prekė (-ės)

puslapyje

Pateikite savo apžvalgą

Jūs peržiūrite NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me Automatinis kavos aparatas Juodai baltas iš De’Longhi®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Bendras vertinimas*
Aparato gamintojas DeLonghi
Vandens talpyklos tūris 0.8 l
Kapsulės talpykla Ne
Kapsulės laikiklis Ne
Chromuota rankenėlė Ne
Plieninis ištekėjimo vamzdelis Ne
LCD ekranėlis Ne
Mechaninė rankenėlė Ne
Slinkties ratukas Ne
Aparato svoris ~2.5 kg
Aparato galia (vatais) 1500 W
Įtampa 230 V, 50 Hz
Garantijos laikas 2 years