You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo Rankinis kavos aparatas Matinis juodas iš Krups®

Ypatingai kompaktiškas NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo kapsulinis kavos aparatas

(15 Reviews)
 • NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo Rankinis kavos aparatas Matinis juodas iš Krups®
Out of Stock
100,00
 • Išsami informacija
 • Vartotojo vadovas
 • Garantija
 • Apžvalgos ir vertinimai
 • Specifikacija

Ypatingai kompaktiškas NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo kapsulinis kavos aparatas, turintis nedidelį korpusą bei ypač modernią išvaizdą, yra kvalifikuotai sukurtas taip, kad tilptų bet kurioje virtuvėje: 16 cm pločio x 29 cm aukščio x 29 cm ilgio. Galima pasirinkti iš kelių spalvų.

Manual system icon

Rankinė technologija:
Paprasčiausiai įstumkite pasirinktą kapsulę ir vienu lengvu rankinės svirties spustelėjimu paruošite tobulą savo pasirinktą gėrimą.

15 Bars Max

Daugiausiai 15 Barų:
Profesionaliai sukurkite kokybišką kavą su aksomine puta, pasitelkdami aparato aukšto slėgio (iki 15 barų) sistemą.

Hermetically sealed icon

Hermetiškai sandarios kapsulės:
Naudodami mūsų siūlomas hermetiškai sandarias kapsules, kurios išsaugo kavos šviežumą, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.

Multi Beverages icon

Aukštos kokybės gėrimai:
Mėgaukitės daugiau nei 20 aukščiausios kokybės kavos variantų. Galite išsirinkti nuo stiprios espresso bei sodraus skonio grande, iki gausios putų kapučino, karšto šokolado, arbatos bei kitų gėrimų.

Icon hot cold

Funkcija"Hot & Cold" (Karštas ir Šaltas):
Jūsų Piccolo kapsulinis kavos aparatas yra toks universalus, kad jūs taip pat lengvai galite paruošti ir gardžius šaltus gėrimus.

5min ECO Mode icon

EKO režimas:
Patogi EKO režimo funkcija automatiškai išjungia jūsų NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo kavos aparatą po 5 jo nenaudojimo minučių, o tai reiškia, jog šis aparatas turi A klasės energijos sąnaudų įvertinimą.

2 Years guarantee

Dvejų metų garantija:
Galite džiaugtis ramybe, nes prietaisui suteikiame dviejų metų garantiją.

Banner

Naudojimo instrukciją galite atsisiųsti paspaudę žemiau pateiktą nuorodą.

Ši garantija taikoma visiems „De’Longhi“ ir „Dolce Gusto“ prekių ženklų produktams (ant prekės turi būti matomi abu prekių ženklai).

 

Kam taikoma ši garantija?

Garantuojame, kad kiekvienas įrenginys neturės medžiagų ir darbo defektų. Mūsų įsipareigojimas pagal šią garantiją apsiriboja bet kokių defektinių detalių ar detalės (išskyrus transportavimo metu pažeistas detales) remontu mūsų gamykloje arba įgaliotame aptarnavimo centre. Jei produktą reikėtų pakeisti ar grąžinti, prekė privalo būti grąžinta apmokant siuntimo išlaidas, kartu atsiunčiant ir galiojantį prekės įsigijimą įrodantį dokumentą. Suremontuotas arba naujas modelis bus grąžintas bendrovės sąskaita. Ši garantija taikoma tik tuomet, jei įrenginys naudojamas laikantis su juo atsiųstų naudojimo instrukcijų ir įjungtas į kintamosios srovės (AC) grandinę.

 

Kiek laiko taikoma garantija?

Ši garantija galioja dvejus (2) metus nuo įsigijimo dienos, nurodytos jūsų pirkimo kvite, ir galioja tik pirminiam pirkėjui.

 

Kam ši garantija netaikoma?

Garantija netaikoma įrenginio defektams ar pažeidimams, atsiradusiems dėl įrenginio remonto ar pakeitimų, atliktų ne mūsų gamykloje ar įgaliotame aptarnavimo centre. Ji taip pat negalioja įrenginiui, kuris buvo naudojamas netinkamai, aplaidžiai, netvarkingai, taip pat nelaimingų įvykių atveju. Be to, pagal šią garantiją nekompensuojama žala, kuri atsitiktinai arba kaip pasekmė atsirado dėl bet kokio sutarties ar šios garantijos pažeidimo. Garantija netaikoma įrenginiams, kurie tinkamai neveikia dėl to, kad nebuvo nukalkinti pagal kartu su jais atsiųstą gamyklinę instrukciją.

 

Kaip gauti aptarnavimą?

Jei įrenginį būtina remontuoti, žr. toliau nurodytus kontaktus: JK klientams: Kviečiame susisiekti su „Nestlé Dolce Gusto“ telefonu 0800 707 6066 arba prisijungti prie mūsų svetainės www.dolce-gusto.co.uk.

Čia pateikta garantija pakeičia visas kitas aiškias garantijas ir įsipareigojimus. Visoms numanomoms garantijoms taikomas pirmiau minėtas garantinis laikotarpis. „De’Longhi“ / „Dolce Gusto“ nesuteikia leidimo jokiam kitam asmeniui ar įmonei jos vardu prisiimti atsakomybės dėl šio įrenginio pardavimo ar naudojimo. Ši garantija jums suteikia konkrečias teises. Be to, galite turėti ir kitų teisių, kurios skiriasi priklausomai nuo šalies.

Items 1 to 10 of 15 total

puslapyje
Page:
 1. 1
 2. 2

Overall rating


(4.60 from 5)

Rating Distribution

5 žvaigždutės
(11 reviews)
4 žvaigždutės
(3 reviews)
3 žvaigždutės
(0)
2 žvaigždutės
(1 reviews)
1 žvaigždutė
(0)

10 Reviews

Items 1 to 10 of 15 total

puslapyje
Page:
 1. 1
 2. 2
Piccolo

3 metus naudoju,esu labai patenkinta

Review by Kristina (skelbta 2018-06-21)
mano mažas rytinis draugas :)

patogus, mažas šeimos draugas ne tik rytinei kavai, bet ir atvykus svečiams :)

Review by kypsiuke (skelbta 2018-06-21)
Kavos aparatas picolo

Man labai patinka sis aparatas. Nes galima paciai ausistadnyti kiek nori kavos daugiau ar maziau. Ir greit kavyte garuoja nat stalo daug greiciau nei reiktu laukt kol uzvirs vanduo virduly.

Review by Saida (skelbta 2018-06-20)
Nice and good coffee maker

Simple and good coffee maker - don't need much space in kitchen, makes your drink quickly and you don't need special preparation for that.

Review by Aija (skelbta 2018-06-20)
Puiki!

Labai džiaugiamės įsigytu aparatu bei kavomis. Paprasta or lengva naudotis. Labai skani kavytė vos per keletą minučių kiekvienam skoniui. Nuostabus aparatas!

Review by Elė (skelbta 2018-06-20)
Puikus!

Seniai norėjom šio aparato. Pasitaikiuos puikiai nuolaidai įsigijom ir nepasigailėjom. Lengva ir paprasta naudoti, didelis kavų kapsulių skonių pasirinkimas kiekvienam. Labai labai patinka!

Review by Elė (skelbta 2018-06-20)
Barista-level drinks in your own kitchen

I'm very happy about the purchase, my favourite latte and cappuccino from this coffee machine :) And the smell is perfect! Love this machine, so simple to use. Absolutely recommend

Review by Justiine (skelbta 2018-06-20)
Jau lygiai 4m.turiu ! Gavau gimtadienio proga dovanu nuo sunaus ir negaliu atsidžiaugti .Retkarčiais nukalkinu pagal instrukcijas ir spaudimas vėl kavos ruośiant kaip naujo.

Piccolo- tai juodas visur prie interjero tinkantis ,greit įkaista,neužima daug vietos ir kavų skonių pasirinkimas jam didžiulis!

Review by Asta (skelbta 2018-06-20)
Piccolo

Pigesnė alternatyva, tačiau rinkčiausi automatinį. O šiuo aparatu paruoštai kavai priekaištų neturiu :)

Review by Roberta (skelbta 2018-06-20)
Miniatiurinis pagalbininkas

Taupantiems vietą ir laiką- super dalykas. Kol neturėjome žiūrėjo skeptiškai, o kai gavome dovanu- negalime atsidžiaugti!

Review by Olga (skelbta 2018-06-20)

Items 1 to 10 of 15 total

puslapyje
Page:
 1. 1
 2. 2

Pateikite savo apžvalgą

Jūs peržiūrite NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo Rankinis kavos aparatas Matinis juodas iš Krups®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Bendras vertinimas*
Aparato gamintojas Krups
Vandens talpyklos tūris 0.6 l
Kapsulės talpykla Ne
Kapsulės laikiklis Ne
Chromuota rankenėlė Ne
Plieninis ištekėjimo vamzdelis Ne
LCD ekranėlis Ne
Mechaninė rankenėlė Ne
Slinkties ratukas Ne
Aparato svoris ~2.4 kg
Aparato galia (vatais) 1500 W
Įtampa 230 V, 50 Hz
Garantijos laikas 2 years