Loading...
Loading...
 
Grande

NEPRIEKAIŠTINGAI ŠVIEŽIAS KAVOS AROMATAS

Leiskis užvaldomas šviežiai skrudintos kavos aromato, sklindančio pro švelniai šilkinę putą, ir pasimėgauk sodriu aromatu su maloniu javų ir vaisių poskoniu, primenančiu raudonąsias vynuoges.

„Grande“

Praturtink ryto ritualus

Rytojaus rytą pasitik su kupinu „Grande“ kavos puodeliu. Prieš pasimėgaudamas švelniu itin aromatingos kavos puodeliu netruksi pastebėti, kaip šviežios kavos kvapas pripildo visą kambarį.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

TOBULAS KAVOS PUODELIS IŠ TOBULOS KILMĖS PUPELIŲ

Pajusk skirtumą su aukščiausios kokybės arabikos kavos pupelių iš Pietų Amerikos ir Rytų Afrikos mišiniu. Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms rūpintis savo sveikata ir gyvenimo kokybe didinant jų pasėlių derlingumą ir nekenkiant planetai.

SUSIPAŽINK SU MŪSŲ INICIATYVOMIS
Pasaulio žemėlapis su išryškintomis geltonomis kavos juostos zonėmisPasaulio žemėlapis su išryškintomis geltonomis kavos juostos zonėmis

HONDŪRAS

Švelni | Išraiškinga | Vaisinė

Hondūre kantrybė atsiperka. Ilgai nokintos kavos pupelės pasižymi išraiškingu ir rafinuotu aromatu.

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu.

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi,&su riešutų aromatu

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Genio S Plus kavos aparatas su visais Dolce Gusto kavos rūšimisGenio S Plus kavos aparatas su visais Dolce Gusto kavos rūšimis

Skirtas gausiausiai putai sukurti

Didžiausias 15 barų spaudimas
užtikrina, kad mūsų kavos aparatai yra ne tik stilingi, bet ir funkcionalūs.

Back