Loading...
Loading...
ESPRESSO PALERMO
Įkvėptas jūros jėgos ir karštos Sicilijos saulės
Atraskite NESCAFÉ DOLCE GUSTO ESPRESSO PALERMO – intensyvaus ir ilgai išliekančio skonio, stiprų ir gerokai paskrudintą espresą. Po aksomine kremos konsistencija slypi pipirų ir tirpstančio šokolado poskonis. Tegul užvaldo jūros jėgos ir karštos Sicilijos saulės įkvėptas espresas.

Išsaugotas šviežumo aromatas

Hermetiškose kapsulėse kava ilgai išlieka šviežia, kad galėtumėte leisti sau jos paragauti kiekvieną kartą, kai norisi stipraus aromato ir skonio.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

Kruopšti kavos pupelių kilmės atranka

„Espresso Palermo“ gaminamas iš arabikos ir robustos veislių kavos pupelių, kurias specialiai atrinko mūsų kavos kūrėjai, siekdami unikalaus stiliaus.

Grande map Brazil

BRAZILIJA

Labai mažo rūgštingumo, saldi, su džiovintų vaisių poskoniu

Šios robustos ir arabikos veislių pupelės, auginamos šalies pakrantėse ir vakaruose, tave nustebins turtingais vaisiškais poskoniais.

Grande map Colombia

KOLUMBIJA

Subtili | subalansuota

Ši šventoje Taironos čiabuvių bendruomenės žemėje auginama ekologiška kava pasižymi vaisišku, rūgštoku ir subalansuotu skoniu. Išbandyk jį ragaudamas (-a) mūsų „Lungo Colombia".

Grande map Ethiopia

VIETNAMAS

Stipri | intensyvi

Vietnamas, kaip antrasis kavos augintojas pasaulyje, yra pirmaujantis kavos gamybos regionas. Daugiau kaip 90 proc. užauginamų kavos pupelių yra robustos veislės, kuri yra labai atspari ir turtingesnė kofeino nei arabika. Ši tamsi ir rupi kava apdovanoja intensyviais karčiais aromatais.

Back