Loading...
Loading...
 
Back

Susipažink su mūsų

GENIO S TOUCH

Genio S Touch

KAVOS APARATAI

Genio S Touch

Automatiniai | Cosmic Grey | 220V

Rafinuotas jutiklinis ekranas ir moderniausios funkcijos išskiria mūsų Genio S Touch kavos aparatą iš kitų ir leidžia vos per kelias sekundes paruošti tobulą kavą.

VIENAS PRISILIETIMAS IKI TOBULYBĖS

Kas sakė, kad kompaktiški dalykai negali būti išskirtiniai? „Genio S Touch“ suteikia tau visišką kontrolę leisdamas pasirinkti norimą gėrimo intensyvumą, dydį, temperatūrą ir net padidinti espreso stiprumą. Visa tai galima atlikti vos vienu mygtuko paspaudimu.

ONE TOUCH TO PERFECTION​

Whoever said something compact can’t make a bold statement? The Genio S Touch puts you in complete control with custom drink intensities, sizes, temperatures and even gives an espresso boost. All this at the touch of a finger. ​

Aptarkime technines aparato savybes

Susipažink su visomis savo kavos aparato funkcijomis

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-5
hotpoint-6

VALDYK AUTOMATINIU BŪDU, RINKIS XL DYDĮ

Paprasčiausiai įdėk pasirinktą kapsulę, vienu intuityvios LED valdymo juostos paspaudimu nustatyk norimą kiekį ir spustelėk mygtuką, kad pradėtum ruošti kavą. Kavos niekad nebus per daug? XL funkcija leis mėgautis itin dideliu rytinės kavos puodeliu (iki 300 ml talpos) vienu mygtuko paspaudimu.

„BLUETOOTH“ RYŠYS

Paruošk būtent tokį kavos gėrimą, kokį mėgsti, susiejęs savo kavos aparatą su „NESCAFÉ® Dolce Gusto®“ programėle „Bluetooth“ ryšiu. Nustatyk norimą kavos temperatūrą ir kiekį, iš anksto suplanuok, kada kava turi būti paruošta, ir išsaugok savo receptus kitam kartui.

„ESPRESSO BOOST“ TECHNOLOGIJA

Ši novatoriška technologija sudrėkina kavos kapsulę prieš ruošiant kavą garantuodama intensyvesnį ir labiau koncentruotą espreso skonį kai jo labiausiai nori.

LENGVAS PARUOŠIMAS

Paprasčiausiai įdėk kavos kapsulę, pasirink norimą gėrimo kiekį ir spustelėk svirtelę, kad pradėtum ruošti kavą. Kavos niekad nebus per daug? XL funkcija leis mėgautis itin dideliu rytinės kavos puodeliu (iki 300 ml talpos) vienu mygtuko paspaudimu.

JOKIŲ NESUSIPRATIMŲ, JOKIOS NETVARKOS

Nors gyvenimas kartais gali būti sunkus, kavą paruošti lengva. Su „Genio S Touch“ kavos tirščiai lieka kapsulėje, tad vieta, kurioje ruoši kavą, visuomet būna švari.

1 LITRO VANDENS TALPA

Lengvai nuimama 1 l vandens talpa leidžia paruošti daugiau gėrimų nekeičiant vandens.

TEMPERATŪROS PARINKIMAS

Pasirink būtent tokio stiliaus kavą, kokios nori, su keturiais temperatūros nustatymais. Mėgaukis ragaudamas ir karštus, ir šaltus gėrimus.

AUKŠTAS SLĖGIS

Aukšto slėgio (iki 15 barų) sistema leidžia išgauti visus kavos aromatus ir padengia gėrimą tiršta aksomine puta.

NUKALKINIMO ĮSPĖJIMAS

Vidinė automatinių įspėjimų sistema visuomet praneša, kai aparatą reikia išvalyti. Ruošk pamėgtą kavą kaip įprasta. Kai įjungimo / išjungimo mygtukas nušvis oranžine spalva, aparatą nukalkink.

1 MINUTĖS EKO REŽIMAS

Tavo „Genio S Touch“ pasižymi eko režimo funkcija, kuri automatiškai išjungia aparatą po vienos jo nenaudojimo minutės taip taupydama energiją (A klasės energijos sąnaudų įvertinimas).

Universali šalto ir karšto paruošimo funkcija

Tavo „Mini Me“ kapsulinis kavos aparatas yra toks universalus, jog leidžia paruošti ir skanius šaltus gėrimus be jokio vargo.

Automatinė technologija

Modernaus ir kompaktiško dizaino automatinis „NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me“ kapsulinis kavos aparatas greitai atpažins savitą tavo stilių. „Mini Me“ aparatas yra tik 16 cm pločio x 31 cm aukščio x 24 cm gylio.

EKO REŽIMAS

Patogi eko režimo funkcija automatiškai išjungia „NESCAFÉ® Dolce Gusto®“ kavos aparatą po 5 nenaudojimo minučių, o tai reiškia, kad aparatui yra suteiktas A klasės energijos sąnaudų įvertinimas.

Aukšto slėgio sistema

Ruošk profesionalios kokybės kavos gėrimus su tiršta aksomine puta pasitelkdamas aukšto slėgio (iki 15 barų) sistemą.

GERIAUSIAS IŠ GERIAUSIŲ

Jei ieškai geriausio kavos aparato, kuris neužimtų daug vietos, tavo paieškos baigtos! Išmaniomis funkcijomis, subtiliu dizainu ir aukštos kokybės kavų įvairove pasižymintis aparatas yra valdomas vos vienu prisilietimu.

Svoris

2,0 kg

Aukštis

27,2 cm

Kavos aparato tiekėjas

DELONGHI

Vatai

1500 W

Vandens talpa

1,2 l

Aptarkime technines aparato savybes

Susipažinkite su visomis savo kavos aparato funkcijomis

Noriu gauti daugiau informacijos apie šį aparatą

Ilgis

11,2 cm

Gylis

28,6 cm

Dozavimas

Svirtele

Įtampa

110 V

Garantija

1 metai