Loading...
Loading...
 
Latte Macchiato
PASINERK Į MALONIAS AKIMIRKAS
Nerk į purią pieno putą, po kuria slepiasi sodraus skonio espreso su riebaus pieno sluoksniu. Aromatų gausa pasižymintis klasikinis gėrimas su subtiliai saldžiomis natomis ir pieno pustoniais.
„Latte Macchiato“

KUO DAUGIAU, TUO GERIAU

Ši kava puikiai tiks tiems, kuriems svarbu ne tik kokybė, bet ir kiekybė. Mėgaukis kiekvienu sluoksniu. Paįvairink savo ryto ritualus ar popietinę pertraukėlę nepaprastai skaniu gėrimu.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PUPELIŲ DERINYS

„Latte Macchiato“ kavos pagrindą sudaro gryniausių Brazilijos ir Kolumbijos arabikos bei intensyvių Vietnamo robustos kavos pupelių mišinys. Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms atsakingai auginti šias nuostabias pupeles užtikrinant jiems sąžiningas pajamas ir nekenkiant planetai.

Pasaulio žemėlapis su išryškinta kavos juostaPasaulio žemėlapis su išryškinta kavos juosta

Kolumbija

Subtili ir subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi, & su riešutų natomis

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Vietnamas

Sodri | Intensyvi

Vietnamas pelnytai užsitarnavo vietą kavos olimpe. Daugiau nei 90 % šalyje išauginamų kavos pupelių yra robustos rūšies. Tai itin atsparios pupelės, pasižyminčios didesniu kofeino kiekiu nei arabika.

Back