You have reached the website

NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® GENIO S TOUCH AUTOMATINIS KAVOS APARATAS PILKAI MELSVAS IŠ DE’LONGHI®

Automatinis, kompaktiškas „NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch“ kavos aparatas puikiai tiks Jūsų virtuvėje. Jame yra keletas papildomų puikių funkcijų. Espresso stiprumo padidinimo funkcija, reguliuojama temperatūra ir dydis leidžia paruošti tokią kavą, kokią mėgstate. Dėl paprastos naudotojo sąsajos, nustatymus lengva parinkti pagal pageidaujamą rezultatą. Naudojant sandariai uždarytas kapsules, paprastu mygtuko paspaudimu galima paruošti daugiau nei 23 profesionalios kokybės gėrimus.

Out of Stock
89,99
 • Išsami informacija
 • Vartotojo vadovas
 • Garantija
 • Apžvalgos ir vertinimai
 • Specifikacija

Profesionalios kokybės gėrimo paruošimas niekada nebuvo toks paprastas kaip naudojant automatinį, kompaktišką „NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch“ kavos aparatą. Jis buvo sukurtas bet kokiems poreikiams patenkinti, tad dabar galite paruošti savo mėgstamą gėrimą, pasirinkdami pageidaujamą kavos intensyvumą – tai leidžia espresso stiprumo padidinimo funkcija. Galite pasirinkti norimą puodelio dydį ir gėrimo temperatūrą nuo šiltos iki labai karštos. Be galimybės namuose paruošti profesionalios kokybės kavą su stora ir švelnia putele, aukšto slėgio sistema (iki 15 barų) suteikia ir laisvę rinktis dydį. Galimas XL dydžio puodelio dydis, tad išeidami iš namų su savimi galite pasiimti daugiau kavos. Energijos suvartojimui skirta A+ kategorija, tad galėsite būti ramūs, kad Jūsų išmanus aparatas išsijungs, kai jbus nenaudojamas 1 minutę. Integruota perspėjimo sistema užtikrina mėgavimąsi kava kiekvieną kartą ją geriant, o 0,8 l išimamą vandens talpą lengva valyti. Paprasčiausiai įdėkite sandariai uždarytas kapsules, išsaugančias kavos šviežumą, nuspauskite mygtuką ir kaskart mėgaukitės gundančiu aromatu. „NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch“ aparatu galima gaminti daugiau nei 23 aukščiausios kokybės kavos gėrimus, neatsižvelgiant į tai, ar Jums patinka mažas ar didelis kavos kiekis puodelyje, juoda kava ar kava su pienu. Jums tereikia pasirinkti.

Espresso boost

REGULIUOJAMAS INTENSYVUMAS:

Pritaikykite gėrimą sau reguliuodami jo intensyvumą. Taip kavą pritaikysite savo skoniui ir galėsite mėgautis intensyviu espresso skoniu – tai leidžia espresso stiprumo padidinimo funkcija.

Dolce Gusto select temperature

TEMPERATŪROS PARINKIMAS:

Kavos temperatūrą savo pageidavimu galite pasirinkti nuo šiltos iki labai karštos, kuriuos lengva valdyti vienu mygtuko paspaudimu. Ar skubėtumėte ir greitai norėtumėte išgerti kavos, ar pasikviestumėte skirtingą kavą mėgstančių draugų, visada būsite tikras, kad naujuoju aparatu paruošite tinkamos temperatūros kavą.

15bars

AUKŠTO SLĖGIO SISTEMA:

Profesionaliai sukurkite kokybišką kavą su aksomine puta, pasitelkdami aparato aukšto slėgio (iki 15 barų) sistemą.

Play and select

AUKŠTOS KOKYBĖS KAVŲ ĮVAIROVĖ:

Mėgaukitės daugiau nei 23 aukščiausios kokybės kavos gėrimais, neatsižvelgiant į tai, ar Jums patinka mažas ar didelis kavos kiekis puodelyje, juoda kava ar kava su pienu. Galite rinktis stiprų ristretto, intensyvų espresso, aromatingą lungo, stiprų grande, putotą cappuccino ar švelnų latte machiatto. Be to, galima paruošti karštą šokoladą ir šaltus gėrimus.

Icon hot cold

FUNKCIJA "Hot & Cold" (Karštas ir Šaltas):

Jūsų kavos aparatas toks universalus, kad galite paprastai paruošti ir skanius šaltus gėrimus.

 Automatic sustem

AUTOMATINĖ TECHNOLOGIJA:

Paprasčiausiai įstatykite pasirinktą „NESCAFÉ® Dolce Gusto®“ kapsulę, pasirinkite pageidaujamą gėrimą pasukdami valdymo žiedą, ir nuspauskite „paleisti“: kavos aparatas automatiškai sustos reikiamu momentu, o Jūs gausite tobulą gėrimą.

XL Function

LABAI DIDELIO PUODELIO FUNKCIJA:

Turite laisvę rinktis dydį. XL pasirinkimas leidžia su savimi pasiimti daugiau kavos.

Hermetically sealed icon

SANDARIAI UŽDARYTOS KAPSULĖS:

Sandariai uždarytose kapsulėse išsaugomas kavos šviežumas, tad kaskart gerdami kavą, mėgausitės jos puikiu aromatu.

Eco mode

ENERGIJOS TAUPYMAS:

Nors aparatui suteikta A+ energijos suvartojimo kategorija, bet net jeigu pamiršite išjungti aparatą prieš išeidami, jis automatiškai išsijungs po 1 minutės neveikimo. Tokią galimybę suteikia ekonominis režimas.

2 Years guarantee

DVEJŲ METŲ GARANTIJA:

Būkite ramūs turėdami dvejų metų garantiją.

Banner

Naudojimo instrukciją galite atsisiųsti paspaudę žemiau pateiktą nuorodą.

Ši garantija taikoma visiems „De’Longhi“ ir „Dolce Gusto“ prekių ženklų produktams (ant prekės turi būti matomi abu prekių ženklai).

 

Kam taikoma ši garantija?

Garantuojame, kad kiekvienas įrenginys neturės medžiagų ir darbo defektų. Mūsų įsipareigojimas pagal šią garantiją apsiriboja bet kokių defektinių detalių ar detalės (išskyrus transportavimo metu pažeistas detales) remontu mūsų gamykloje arba įgaliotame aptarnavimo centre. Jei produktą reikėtų pakeisti ar grąžinti, prekė privalo būti grąžinta apmokant siuntimo išlaidas, kartu atsiunčiant ir galiojantį prekės įsigijimą įrodantį dokumentą. Suremontuotas arba naujas modelis bus grąžintas bendrovės sąskaita. Ši garantija taikoma tik tuomet, jei įrenginys naudojamas laikantis su juo atsiųstų naudojimo instrukcijų ir įjungtas į kintamosios srovės (AC) grandinę.

 

Kiek laiko taikoma garantija?

Ši garantija galioja dvejus (2) metus nuo įsigijimo dienos, nurodytos jūsų pirkimo kvite, ir galioja tik pirminiam pirkėjui.

 

Kam ši garantija netaikoma?

Garantija netaikoma įrenginio defektams ar pažeidimams, atsiradusiems dėl įrenginio remonto ar pakeitimų, atliktų ne mūsų gamykloje ar įgaliotame aptarnavimo centre. Ji taip pat negalioja įrenginiui, kuris buvo naudojamas netinkamai, aplaidžiai, netvarkingai, taip pat nelaimingų įvykių atveju. Be to, pagal šią garantiją nekompensuojama žala, kuri atsitiktinai arba kaip pasekmė atsirado dėl bet kokio sutarties ar šios garantijos pažeidimo. Garantija netaikoma įrenginiams, kurie tinkamai neveikia dėl to, kad nebuvo nukalkinti pagal kartu su jais atsiųstą gamyklinę instrukciją.

 

Kaip gauti aptarnavimą?

Jei įrenginį būtina remontuoti, žr. toliau nurodytus kontaktus: JK klientams: Kviečiame susisiekti su „Nestlé Dolce Gusto“ telefonu 0800 707 6066 arba prisijungti prie mūsų svetainės www.dolce-gusto.co.uk.

Čia pateikta garantija pakeičia visas kitas aiškias garantijas ir įsipareigojimus. Visoms numanomoms garantijoms taikomas pirmiau minėtas garantinis laikotarpis. „De’Longhi“ / „Dolce Gusto“ nesuteikia leidimo jokiam kitam asmeniui ar įmonei jos vardu prisiimti atsakomybės dėl šio įrenginio pardavimo ar naudojimo. Ši garantija jums suteikia konkrečias teises. Be to, galite turėti ir kitų teisių, kurios skiriasi priklausomai nuo šalies.

Pateikite savo apžvalgą

Jūs peržiūrite NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® GENIO S TOUCH AUTOMATINIS KAVOS APARATAS PILKAI MELSVAS IŠ DE’LONGHI®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Bendras vertinimas*
Aparato gamintojas De'Longhi
Manual Name At User Manuals Page Genio S Touch Delonghi User Manual
Vandens talpyklos tūris 0.8 l
Kapsulės talpykla Ne
Kapsulės laikiklis Ne
Chromuota rankenėlė Ne
Plieninis ištekėjimo vamzdelis Ne
LCD ekranėlis Ne
Mechaninė rankenėlė Ne
Slinkties ratukas Ne
Aparato svoris ~2.4 kg
Aparato galia (vatais) 1500 W
Įtampa 230 V, 50 Hz
Garantijos laikas 2 years