Loading...
Loading...

„NESCAFÉ®
„Dolce Gusto®“ privalumai

Įsivaizduok, kaip mėgaujiesi aukštos kokybės kava namuose paspaudęs vos vieną mygtuką. Su „NESCAFE® Dolce Gusto®“ galėsi mėgautis įvairiais profesionalios kokybės gėrimais ir galimybe pagaminti kiekvieną gėrimą būtent taip, kaip tau patinka.

Aukštas slėgisAukšto slėgio privalumai

Aukšto slėgio (iki 15 barų) sistema leidžia išgauti visus kavos aromatus ir padengia gėrimą tiršta aksomine puta.

Karštas ar šaltasKarštas ar šaltas? Abu!

Paruošk karštus profesionalios kokybės kavos gėrimus, šokoladus ir arbatas arba šaltus kapučino, arbatas bei naująsias mūsų šalto paruošimo kavas.

Šviežia kavaJokios netvarkos, jokio vargo

Nors gyvenimas kartais gali būti sunkus, kavą paruošti lengva. Su „NESCAFE® Dolce Gusto®“ kavos tirščiai lieka kapsulėje, tad vieta, kurioje ruoši kavą, visuomet būna švari.

„Eco Mode“ režimasEnergijos taupymas

Kiekvienas kavos aparatas gali veikti „Eco-Mode“ režimu, kuris automatiškai išjungia aparatą praėjus kelioms neaktyvumo minutėms.

Nori dar daugiau kontrolės?

Nesvarbu, ar mėgsti automatinius kavos aparatus, veikiančius vos vienu mygtuko paspaudimu, ar nori turėti daugiau kontrolės, čia visuomet rasi sau tinkamą kavos aparatą

Automatiniai kavos aparatai

Mėgaukis tokio stiprumo gėrimais, kokius mėgsti. Vadovaukis mūsų profesionalų instrukcijomis, nurodytomis ant kapsulės. Tiesiog pasirink stiprumą, o viskuo kitu pasirūpins aparatas.

Rankiniai kavos aparatai

Kaip ir automatiniai kavos aparatai, rankiniai aparatai leis mėgautis tokia kava, kokią mėgsti. Nustatyk naudojamo vandens kiekį lengvai valdoma svirtele.

Geriausia kokybė? Kokybė.

Dabar aptarkime tai, kas geriausia. Kiekvienas gėrimo puodelis prasideda nuo aukščiausios kokybės pupelių. Tave pasiekia tik geriausio skonio ir aromato kavos pupelės.

Atsakinga gavyba

Prieš kruopščiai sumaišydami, paskrudindami ir sumaldami kavos pupeles pasirūpiname, kad jos būtų užaugintos atsakingai .

Tobulas sandarumas

Patentuotos išmaniosios kapsulės savo viduje užrakina šviežią kavos pupelių skonį ir aromatą, tad galėsi mėgautis tokia kavos patirtimi, kokios tikėjaisi.

Lėtas paruošimas

Tiesioginis vandens srautas iš kapsulės į puodelį užtikrina nepriekaištingai šviežią kiekvieno gėrimo skonį be likutinių anksčiau ruoštų gėrimų poskonių.

Kokybė nuo pat pradžių. Susipažink su visa kavos pupelės kelione iki tavo gėrimo puodelio.

Tvarumas kiekviename žingsnyje

 

Tikriausiai žinai, kaip parodyti savo meilę mūsų planetai. Mes taip pat. Dėl šios priežasties laikomės „Nescafé“ plano užtikrinti tvarų mūsų kavos pupelių auginimą, gamybą ir vartojimą. Sužinok daugiau apie mūsų darbus, tai, ko imamės dabar ir planuojame imtis ateityje.

Daugiau informacijos

10 % NUOLAIDA

LAUKIA VIDUJE

Registruokis dabar ir gauk saldų pasiūlymą.