Loading...
Loading...
Espresso
NESILEISK APGAUNAMAS SUBTILUMO
Po švelnia auksine puta slepiasi gyvybinga „Espresso“ kava su granatų natomis ir skrudintų graikinių riešutų aromatu. Leiskis nustebinamas klasikinės kavos, kuriai netrūksta charakterio.

BESĄLYGIŠKA KŪRYBA

Taironos čiabuvių gentis žinoma dėl savo kūrybiškumo, atsiskleidžiančio šioje grynoje ekologiškoje kavoje, kurios pupelės išaugintos jų žemėse. Ar esi pasiruošęs puodeliui meistrystės?
hotpoint-1
hotpoint-2

LEISKIS Į KELIONĘ PO BRAZILIJĄ IR KOLUMBIJĄ

Kviečiame pasimėgauti dviejų rūšių arabikos kavos pupelėmis iš Pietų Amerikos. Vidutinis skrudinimas leidžia išsaugoti nuostabius jų aromatus. Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms rūpintis savo sveikata ir gyvenimo kokybe didinant jų pasėlių derlingumą ir nekenkiant planetai.

SUSIPAŽINK SU MŪSŲ INICIATYVOMIS

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi,&su riešutų natomis

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Back