Loading...
Loading...
 
ESPRESSO INTENSO
INTENSYVAUS SKONIO – TOKIA, KOKIA IR TURI BŪTI
Ištobulintas šios koncentruotos kavos sodrumas atsiskleidžia subtiliomis raudonųjų vasaros uogų natomis bei pikantiškais saldymedžio ir riešutų pustoniais. Pasimėgauk stiprios „Espresso“ kavos puodeliu.
„Espresso intenso“

TOBULAI STIPRUS SKONIS

Patirk tobulą intensyvaus ir stipraus aromato dermę. Tonizuojantis rytinis kavos puodelis – tai ko reikia energingai dienos pradžiai.
hotpoint-2
hotpoint-1

DVI GERAI PAŽĮSTAMOS KILMĖS ŠALYS

Intensyvaus espreso kavos skonio pagrindą sudaro vaisiaus natomis pasižyminčios Kolumbijos arabikos ir sodrios Vietnamo robustos kavos pupelės. Mažame puodelyje atsiskleidžia dviejų kavos šalių skoniai. Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms rūpintis savo sveikata ir gyvenimo kokybe didinant jų pasėlių derlingumą ir nekenkiant planetai.

Pasaulio žemėlapis su išryškintomis zonėmisPasaulio žemėlapis su išryškintomis zonėmis

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi,&su riešutų aromatu

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Back