Loading...
Loading...
 
Back

Susipažink su mūsų

GENIO S PLUS

Genio S PLUS

KAVOS APARATAI

Genio S Plus

Automatiniai | Black | 220V

Mūsų „Genio S Plus“ – ne tik modernus ir rafinuotas. Jis suteikia tau visišką kontrolę lengvai ruošti įvairius profesionalios kokybės gėrimus būtent taip, kaip mėgsti. Galima rinktis iš dviejų spalvų.

TOBULUMO IR PAPRASTUMO DERMĖ

Pasiruošęs susipažinti su savo asmeniniu barista? „Genio S Plus“ leidžia be vargo paruošti tobulą kavos puodelį būtent taip, kaip tau patinka.

LENGVAI IR PRECIZIŠKAI NUSTATOMOS FUNKCIJOS

Susipažink su visomis aparato funkcijomis ir ruošk būtent tokio skonio kavą, kokios nori, su šiuo itin kompaktišku kavos aparatu.

hotpoint-1
hotpoint-5
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-6
hotpoint-4

VALDYK AUTOMATINIU BŪDU, RINKIS XL DYDĮ

Paprasčiausiai įdėk pasirinktą kapsulę, vienu intuityvios LED valdymo juostos paspaudimu nustatyk norimą kiekį ir spustelėk mygtuką, kad pradėtum ruošti kavą. Kavos niekad nebus per daug? XL funkcija leis mėgautis itin dideliu rytinės kavos puodeliu (iki 300 ml talpos) vienu mygtuko paspaudimu.

JOKIŲ NESUSIPRATIMŲ, JOKIOS NETVARKOS

Nors gyvenimas kartais gali būti sunkus, kavą paruošti lengva. Su „Genio S Plus“ kavos tirščiai lieka kapsulėje, tad vieta, kurioje ruoši kavą, visuomet būna švari. 

TEMPERATŪROS PARINKIMAS

Pasirink būtent tokio stiliaus kavą, kokios nori, su keturiais temperatūros nustatymais. Mėgaukis ragaudamas ir karštus, ir šaltus gėrimus.

AUKŠTAS SLĖGIS

Aukšto slėgio (iki 15 barų) sistema leidžia išgauti visus kavos aromatus ir padengia gėrimą tiršta aksomine puta.

NUKALKINIMO ĮSPĖJIMAS

Vidinė automatinių įspėjimų sistema visuomet praneša, kai aparatą reikia išvalyti. Ruošk pamėgtą kavą kaip įprasta. Kai įjungimo / išjungimo mygtukas nušvis oranžine spalva, aparatą nukalkink.

1 MINUTĖS EKO REŽIMAS

Tavo „Genio S Plus“ pasižymi eko režimo funkcija, kuri automatiškai išjungia aparatą po vienos jo nenaudojimo minutės taip taupydama energiją (A klasės energijos sąnaudų įvertinimas).

„ESPRESSO BOOST“ TECHNOLOGIJA

Ši novatoriška technologija sudrėkina kavos kapsulę prieš ruošiant kavą garantuodama intensyvesnį ir labiau koncentruotą espreso skonį kai jo labiausiai nori.

Universali šalto ir karšto paruošimo funkcija

Tavo „Mini Me“ kapsulinis kavos aparatas yra toks universalus, jog leidžia paruošti ir skanius šaltus gėrimus be jokio vargo.

Automatinė technologija

Modernaus ir kompaktiško dizaino automatinis „NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me“ kapsulinis kavos aparatas greitai atpažins savitą tavo stilių. „Mini Me“ aparatas yra tik 16 cm pločio x 31 cm aukščio x 24 cm gylio.

EKO REŽIMAS

Patogi eko režimo funkcija automatiškai išjungia „NESCAFÉ® Dolce Gusto®“ kavos aparatą po 5 nenaudojimo minučių, o tai reiškia, kad aparatui yra suteiktas A klasės energijos sąnaudų įvertinimas.

Aukšto slėgio sistema

Ruošk profesionalios kokybės kavos gėrimus su tiršta aksomine puta pasitelkdamas aukšto slėgio (iki 15 barų) sistemą.

KAVA PAGAL TAVO SKONĮ

„Genio S Plus“ suteikia tau visišką kontrolę – pasirink būtent tokį gėrimo dydį ir temperatūrą, kokios nori. Ruošk dar intensyvesnio skonio espreso kavą tada, kai jos reikia labiausiai.

Svoris

2,0 kg

Aukštis

27,2 cm

Kavos aparato tiekėjas

DELONGHI

Vatai

1500 W

Vandens talpa

1,2 l

Aptarkime technines aparato savybes

Susipažink su visomis savo kavos aparato funkcijomis

Noriu gauti daugiau informacijos apie šį aparatą

Ilgis

27,2 cm

Gylis

28,6 cm

Dozavimas

Svirtimi

Įtampa

110 V

Garantija

1/2 metai