You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me Automatinis kavos aparatas Juodas iš De’Longhi®

Kompaktiškas automatinis NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapsulinis kavos aparatas

 • NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me Automatinis kavos aparatas Juodas iš De’Longhi®
Out of Stock
100,00
 • Išsami informacija
 • Vartotojo vadovas
 • Garantija
 • Apžvalgos ir vertinimai
 • Specifikacija

Kompaktiškas automatinis NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapsulinis kavos aparatas, modernaus dizaino, atitiks jūsų unikalų stilių. Galima pasirinkti iš kelių spalvų, Mini Me matmenys yra tik 16 cm aukščio x 31 cm pločio x 24 cm ilgio.

Play and select

Automatinė technologija:
Paprasčiausiai įstumkite pasirinktą kapsulę ir nustatykite savo gėrimo talpą, naudodamiesi funkcija Žaisk ir Pasirink, tokiu būdu susikurdami tobulą kavą. Mini Me kavos aparatas automatiškai išsijungs reikiamu metu.

15 Bars Max

Daugiausiai 15 Barų:
Profesionaliai sukurkite kokybišką kavą su aksomine puta, pasitelkdami aparato aukšto slėgio (iki 15 barų) sistemą.

Hermetically sealed icon

Hermetiškai sandarios kapsulės:
Naudodami mūsų siūlomas hermetiškai sandarias kapsules, kurios išsaugo kavos šviežumą, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos aromatu.

Multi Beverages icon

Aukštos kokybės gėrimai:
Mėgaukitės daugiau nei 20 aukščiausios kokybės kavos variantų. Galite išsirinkti nuo stiprios espresso bei sodraus skonio grande, iki gausios putų kapučino, karšto šokolado, arbatos bei kitų gėrimų.

Icon hot cold

Funkcija"Hot & Cold" (Karštas ir Šaltas):
Mini Me kapsulinis kavos aparatas yra toks universalus, kad jūs taip pat lengvai galite paruošti ir gardžius šaltus gėrimus.

Eco

EKO režimas:
Patogi EKO režimo funkcija automatiškai išjungia jūsų NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kavos aparatą po 5 jo nenaudojimo minučių, kas reiškia, jog šis aparatas turi A klasės energijos sąnaudų įvertinimą.

2 Years guarantee

Dvejų metų garantija:
Galite džiaugtis ramybe, nes prietaisui suteikiame dviejų metų garantiją.

Banner

Naudojimo instrukciją galite atsisiųsti paspaudę žemiau pateiktą nuorodą.

 

Ši garantija taikoma visiems „De’Longhi“ ir „Dolce Gusto“ prekių ženklų produktams (ant prekės turi būti matomi abu prekių ženklai).

 

Kam taikoma ši garantija?

Garantuojame, kad kiekvienas įrenginys neturės medžiagų ir darbo defektų. Mūsų įsipareigojimas pagal šią garantiją apsiriboja bet kokių defektinių detalių ar detalės (išskyrus transportavimo metu pažeistas detales) remontu mūsų gamykloje arba įgaliotame aptarnavimo centre. Jei produktą reikėtų pakeisti ar grąžinti, prekė privalo būti grąžinta apmokant siuntimo išlaidas, kartu atsiunčiant ir galiojantį prekės įsigijimą įrodantį dokumentą. Suremontuotas arba naujas modelis bus grąžintas bendrovės sąskaita. Ši garantija taikoma tik tuomet, jei įrenginys naudojamas laikantis su juo atsiųstų naudojimo instrukcijų ir įjungtas į kintamosios srovės (AC) grandinę.

 

Kiek laiko taikoma garantija?

Ši garantija galioja dvejus (2) metus nuo įsigijimo dienos, nurodytos jūsų pirkimo kvite, ir galioja tik pirminiam pirkėjui.

 

Kam ši garantija netaikoma?

Garantija netaikoma įrenginio defektams ar pažeidimams, atsiradusiems dėl įrenginio remonto ar pakeitimų, atliktų ne mūsų gamykloje ar įgaliotame aptarnavimo centre. Ji taip pat negalioja įrenginiui, kuris buvo naudojamas netinkamai, aplaidžiai, netvarkingai, taip pat nelaimingų įvykių atveju. Be to, pagal šią garantiją nekompensuojama žala, kuri atsitiktinai arba kaip pasekmė atsirado dėl bet kokio sutarties ar šios garantijos pažeidimo. Garantija netaikoma įrenginiams, kurie tinkamai neveikia dėl to, kad nebuvo nukalkinti pagal kartu su jais atsiųstą gamyklinę instrukciją.

 

Kaip gauti aptarnavimą?

Jei įrenginį būtina remontuoti, žr. toliau nurodytus kontaktus: JK klientams: Kviečiame susisiekti su „Nestlé Dolce Gusto“ telefonu 0800 707 6066 arba prisijungti prie mūsų svetainės www.dolce-gusto.co.uk.

Čia pateikta garantija pakeičia visas kitas aiškias garantijas ir įsipareigojimus. Visoms numanomoms garantijoms taikomas pirmiau minėtas garantinis laikotarpis. „De’Longhi“ / „Dolce Gusto“ nesuteikia leidimo jokiam kitam asmeniui ar įmonei jos vardu prisiimti atsakomybės dėl šio įrenginio pardavimo ar naudojimo. Ši garantija jums suteikia konkrečias teises. Be to, galite turėti ir kitų teisių, kurios skiriasi priklausomai nuo šalies.

6 prekė (-ės)

puslapyje

Overall rating


(4.15 from 5)

Rating Distribution

5 žvaigždutės
(4 reviews)
4 žvaigždutės
(1 reviews)
3 žvaigždutės
(0)
2 žvaigždutės
(0)
1 žvaigždutė
(1 reviews)

6 Reviews

6 prekė (-ės)

puslapyje
Kavos draugas

Antri metai kaip neatsidžiaugiu aparatu. Žinoma, galėtų būti platesnis kapsulių pasirinkimas, bet viskas super

Review by Gintarė (skelbta 2020-02-11)
Puikus aparatas

Nusprendžiau vieną dieną turėti paprastą, bet gerai veikiantį, kavos aparatą. Konsultantas rekomendavo MiniMe. Ir ką - jau kokie antri metai veikia kaip bitutė. Negenda (garantijos neprireikė), viską daro puikiai, svečiai kava patenkinti. A, ir man Naujiems metams geriausia dovana tapo kavos kapsulės... Žodžiu - puikus, darbštus kaip bitutė, aparatas. Rekomenduoju.

Review by Vytautas (skelbta 2019-09-10)
TRAKTORIUS

Esame naudoją šio tipo aparatą kelionėse ir nusprendėme įsigyti namo. Nusipirkome DeLonghi ir visiškai nusivylėme. Mažas, kompaktiškas bet burzgia ir dreba, kaip senas traktorius. Gailq, bet naudoti nesiruošiame.

Review by Vytautas (skelbta 2018-09-15)
Dolce Gusto

Apgailestaujame, kad susidūrėte su nepatogumais. Mums labai svarbi vartotojų nuomonė bei produktų kokybė, todėl maloniai prašome susisiekti +370 700 55200 arba info@lt.nestle.com, kad padėtume jums ras (Answered on 2018-10-09)

Labai nuostabus aparatukas

Labai lengva naudotis tiek suaugusiam tiek ir vaikui darant kakava. Net mamai kavos padaro i lova.

Review by Aiste (skelbta 2018-06-25)
Šaunus padėjėjas

Tai labai kompaktiškas prietaisas.Telpa ant bet kokios virtuvinės spintelės, atrodo stilingai.Tikras padėjėjas ruošiant kavą :-).Turint šį aparatą galima gerti labai įvairią kavą, kapsulių pasirinkimas išties didelis.Kakava taip pat galima mėgautis.

Review by Rita (skelbta 2018-06-20)
Lemmik

Väga hea masin. Lihtne kasutada ja kohv valmib kiirelt.

Review by Avely (skelbta 2018-06-20)

6 prekė (-ės)

puslapyje

Pateikite savo apžvalgą

Jūs peržiūrite NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me Automatinis kavos aparatas Juodas iš De’Longhi®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Bendras vertinimas*
Aparato gamintojas DeLonghi
Vandens talpyklos tūris 0.8 l
Kapsulės talpykla Ne
Kapsulės laikiklis Ne
Chromuota rankenėlė Ne
Plieninis ištekėjimo vamzdelis Ne
LCD ekranėlis Ne
Mechaninė rankenėlė Ne
Slinkties ratukas Ne
Aparato svoris ~2.5 kg
Aparato galia (vatais) 1500 W
Įtampa 230 V, 50 Hz
Garantijos laikas 2 years