Loading...
Loading...
 
Grande Intenso
Sodraus ir stipraus skonio pasaulis
Pakeisk ryto ritualus su „Grande Intenso“ – kupinu sodrios konsistencijos ir tirštos putos kavos puodeliu, iš kurio sklinda skrudintos kavos aromatas ir vyšnias primenančios vaisinės natos.
„Cappuccino“

Pradėk rytus energingai

Pabusti nepakanka – šok iš lovos! „Grande Intenso“ puikiai tinka tiems, kuriems reikalinga papildoma energijos dozė dideliame išraiškingo ir tradicinio skonio kavos puodelyje.
hotpoint-2
hotpoint-1

INTENSYVUS SKONIS NUO PAT PRADŽIOS

Kaip padaryti tradicinę „Grande“ kavą dar intensyvesnę? Viskas prasideda dar kilmės šalyje. Pajuskite intensyvų 100 % Pietų Amerikos arabikos kavos pupelių skonį. Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms rūpintis savo sveikata ir gyvenimo kokybe didinant jų pasėlių derlingumą ir nekenkiant planetai.

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi, & su riešutų natomis

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Kavos pupelės iš Kolumbijos - Dolce Gusto Origins

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Back