Loading...
Loading...
 
Cappuccino
KAVINIŲ KLASIKA NAMUOSE
Šaukšteliu kabink saldžią ir maloniai tirštą putą, po kuria slepiasi aromatinga espreso su švelniu pienu. Intensyvaus, bet švelnaus skonio – būtent tokia, kokia turi būti. Tokia kava mėgausiesi vos vienu mygtuko paspaudimu.
„Cappuccino“

SKIRK
MINUTĖLĘ SAU

Pradėjai dieną dar neprašvitus? Kas rytą trūksta energijos sunkiems dienos darbams? Čiupk kapučino kavos puodelį ir skubėk pro duris. Mėgaudamasis kava praskaidrink mintis, atverk širdį ir nuramink jausmus. Klasikinis gėrimas, kuris tobulai tiks taupantiems laiką.
hotpoint-2
hotpoint-1

PAŽĮSTAMA VISAME PASAULYJE

Švelnus pieno skonis susijungia su espreso, pagaminta iš dviejų aukščiausios kokybės kavos pupelių rūšių – Kolumbijos ir Brazilijos arabika bei intensyvaus skonio Vietnamo robusta. Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms atsakingai auginti šias nuostabias pupeles užtikrinant jiems sąžiningas pajamas ir nekenkiant planetai.

Nescafé Dolce Gusto žemėlapis su paryškinta kavos maršruto linijaNescafé Dolce Gusto žemėlapis su paryškinta kavos maršruto linija

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi, & su riešutų natomis

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Back