Loading...
Loading...
 
Lungo x30
DIDELĖ NEREIŠKIA NUOBODI
Italų kalba „lungo“ reiškia „ilga kava“. Didesnis kavos puodelis suteikia daugiau laiko pasimėgauti išskirtinai subalansuotu skrudintų kavos pupelių gėrimu, pasižyminčiu juodųjų serbentų poskoniais. Skirk minutėlę tikram kavos skonių malonumui didesniame puodelyje.
„Lungo“

TEGUL AKIMIRKA TRUNKA ILGIAU

Jei mėgsti sulėtinti tempą ir mėgautis ilgesnėmis poilsio minutėmis – ši kava būtent tau. Didelis „Lungo“ kavos puodelis puikiai tiks prie pusryčių ar bet kada, kai norisi gurkšnoti kavą ilgiau.
hotpoint-2
hotpoint-1

KELIONĖ PO ŽINOMIAUSIUS KAVOS PUPELIŲ KRAŠTUS

Brazilija, Kolumbija, Etiopija – kartu leisimės į kelionę po žymiausias kavos pupelių šalis, kuriose išauginamos pasaulinio lygio arabikos. Juk ne veltui šios kavos šalys yra vienos labiausiai vertinamų, tiesa? Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms rūpintis savo sveikata ir gyvenimo kokybe didinant jų pasėlių derlingumą ir nekenkiant planetai.

Nescafé Dolce Gusto kavos maršruto žemėlapis su paryškintu takuNescafé Dolce Gusto kavos maršruto žemėlapis su paryškintu taku

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi, & su riešutų natomis

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Back