Loading...
Loading...
 
ESPRESSO MILANO
MILANO ĮKVĖPIMAS
Ši subtili ir subalansuota espreso kava išsiskiria švelnia tekstūra bei aksomine krema, suteikiančia vaisišką ir švelnų poskonį bei lengvą prieskonių dvelksmą. Mėgaukitės autentišku itališku espresu savo patogiuose namuose!

SUBTILUMO NATA

Kita stotelė – Milanas. Paragaukite šio subtilaus espreso, kad pasinertumėte į prabangias šv. Ambrozijaus miesto gatves kas kartą, kai pajusite troškimą pabėgti nuo kasdienės rutinos.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4

KETURIOS KILMĖS ŠALYS, VIENA ITALIŠKA KLASIKA

Mūsų itališkos dvasios espresas gimsta kruopščiai atrinkus vertingas kavos pupeles, užaugintas įvairiose pasaulio vietose. Paragaukite aukščiausios kokybės mišinio, kurį sudaro grynos arabikos veislės kavos pupelės, užaugintos Kolumbijoje, Hondūre ir Brazilijoje, ir robustos veislės kavos pupelės iš Vietnamo. Įgyvendindami savo programą „Grown Respectfully“ („Pagarbiai užauginta kava“), padedame kavos augintojams ir jų bendruomenėms atsakingai auginti šias puikias kavos pupeles, užtikrindami jiems sąžiningą darbo užmokestį ir gerbdami planetą.

Grande map Brazil

BRAZILIJA

Labai mažo rūgštingumo, saldi, su džiovintų vaisių poskoniu

Šios robustos ir arabikos veislių pupelės, auginamos šalies pakrantėse ir vakaruose, tave nustebins turtingais vaisiškais poskoniais.

Grande map Colombia

KOLUMBIJA

Subtili | subalansuota

Ši šventoje Taironos čiabuvių bendruomenės žemėje auginama ekologiška kava pasižymi vaisišku, rūgštoku ir subalansuotu skoniu. Išbandyk jį ragaudamas (-a) mūsų „Lungo Colombia".

Grande map Ethiopia

VIETNAMAS

Stipri | intensyvi

Vietnamas, kaip antrasis kavos augintojas pasaulyje, yra pirmaujantis kavos gamybos regionas. Daugiau kaip 90 proc. užauginamų kavos pupelių yra robustos veislės, kuri yra labai atspari ir turtingesnė kofeino nei arabika. Ši tamsi ir rupi kava apdovanoja intensyviais karčiais aromatais.

Grande map Ethiopia

HONDURAS

Lengva | Sudėtinė | Vaisinė

Hondūre kantrybė visada atneša naudos. Kavos pupelės renkamos po ilgo nokimo proceso, todėl pavyksta išgauti sudėtingą įvairių aromatų derinį.

Back