Loading...
Loading...
 
ESPRESSO ROMA
GYVYBINGA SOSTINĖS DVASIA
Ši tirštos konsistencijos ir aksominio švelnumo kava, papildyta paskrudintų juodųjų serbentų poskoniais, atgaivins Amžinojo miesto atmosferą. Tegul gurkšnelis po gurkšnelio užvaldo kavos aromatai, primenantys sostinės skonius ir kvapus.

TEGUL SOSTINĖ ĮKVEPIA

Roma garsėja savo išskirtine architektūra, savo legendine istorija ir, žinoma, savo kava. Paragaukite „Espresso Roma“ – tai tarsi autentiško itališko skonio Koliziejus.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4

GERIAUSIAS

„Espresso Roma“ skonis sukurtas iš vertingų arabikos ir robustos veislių kavos pupelių, užaugintų Kolumbijoje, Brazilijoje, Kamerūne, Ugandoje ir Vietname. Įgyvendindami savo programą „Grown Respectfully“ („Pagarbiai užauginta kava“), padedame kavos augintojams ir jų bendruomenėms atsakingai auginti šias puikias kavos pupeles, užtikrindami jiems sąžiningą darbo užmokestį ir gerbdami aplinką.

Grande map Brazil

BRAZILIJA

Labai mažo rūgštingumo, saldi, su džiovintų vaisių poskoniu

Šios robustos ir arabikos veislių pupelės, auginamos šalies pakrantėse ir vakaruose, tave nustebins turtingais vaisiškais poskoniais.

Grande map Colombia

KOLUMBIJA

Subtili | subalansuota

Ši šventoje Taironos čiabuvių bendruomenės žemėje auginama ekologiška kava pasižymi vaisišku, rūgštoku ir subalansuotu skoniu. Išbandyk jį ragaudamas (-a) mūsų „Lungo Colombia".

Grande map Ethiopia

VIETNAMAS

Stipri | intensyvi

Vietnamas, kaip antrasis kavos augintojas pasaulyje, yra pirmaujantis kavos gamybos regionas. Daugiau kaip 90 proc. užauginamų kavos pupelių yra robustos veislės, kuri yra labai atspari ir turtingesnė kofeino nei arabika. Ši tamsi ir rupi kava apdovanoja intensyviais karčiais aromatais.

Grande map Ethiopia

UGANDA

Vaisiška | rūgšti

Vestuvių metu geriama Ugandos kava laikoma tikru lobiu, apdorotu pagal senovinę tradiciją. Pasimėgauk turtingu jos aromatu, kuriame justi gėlių pokvapiai.

Back