Loading...
Loading...
 
Latte Macchiato Caramel
KAVOS AR DESERTO? ABIEJŲ!
Su šiuo gėrimu nebereikės rinktis tarp kavos ir deserto. Nerk į purią pieno putą, po kuria slepiasi sodraus skonio espreso, pasižyminti gardžiomis saldžios karamelės natomis, ir tirštas pieno sluoksnis.
„Caramel Latte Macchiato“

PALAIMOS
AKIMIRKA

Kitą kartą nusprendęs pasilepinti kuo nors saldaus, nepamiršk pasirinkti gardžiausio gėrimo. Pasigardžiuok šia gausia ir išskirtinai skania latės kava bet kuriuo dienos metu, kai nori atsipūsti ir pasimėgauti gyvenimu.
hotpoint-2
hotpoint-1

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PUPELIŲ KAVA

„Caramel Latte Macchiato“ kavos pagrindą sudaro gryniausių Brazilijos ir Kolumbijos arabikos bei intensyvių Vietnamo robustos kavos pupelių mišinys. Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms atsakingai auginti šias nuostabias pupeles užtikrinant jiems sąžiningas pajamas ir nekenkiant planetai.

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi, & su riešutų natomis

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Back