Loading...
Loading...
Coconut Caffè Latte
NUOTAIKINGAI EGZOTIŠKA
Paragavęs riebios tropinių skonių latė nustebsi, kad ji be laktozės. Mėgaukis skoniais sprogstančia naujoviška late, kurią vos per kelias sekundes pasigaminsi savo namuose.
Flat white coffee cup

ILGIESI KO NORS NEĮPRASTO?

Šis egzotinis gausia puta apgaubtas gėrimas puikiai papildė į mūsų augalinės kilmės gaminių šeimą! Jei nori iškeisti tradicinius gėrimus į ką nors neįprasto, išmėgink mūsų „Coconut Flat White“ kavos gėrimą. Augalinės kilmės ir sodraus skonio – ar reikia ko nors daugiau? Paragauk mūsų „Coconut Flat White“ gėrimo ir net niūriausią dieną pasijusi lyg tropikuose!
hotpoint-2
hotpoint-1

SVARBIAUSIA KOKYBĖ

„Coconut Flat White“ gėrimo siela – kruopščiai atrinktos Pietryčių Azijos kavos pupelės. Mūsų „Grown Respectfully“ (Užauginta atsakingai) programa padeda ūkininkams ir jų bendruomenėms rūpintis savo sveikata ir gyvenimo kokybe didinant jų pasėlių derlingumą ir nekenkiant planetai..

World map World map

Brazil coffee plantation

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi, & su riešutų natomis

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Colombia coffee plantation

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Back