Loading...
Loading...
Double Espresso (Doppio)

GALINGAS SKONIŲ
SPROGIMAS

Pradėk dieną energizuojančiu gėrimu iš Lotynų Amerikoje ir Azijoje augintų arabikos ir robustos kavos pupelių mišinio. Šios kavos puodelis –  energijos pliūpsnis dienos pradžiai.

„Double Espresso“

PRADĖK DIENĄ GALINGAI

„Double Espresso“ kavos puodelis su aksomine puta – tikra stipraus skrudinimo, vaisinių natų ir žemės aromatų skonio fiesta. Sodri ir intensyvi „Double Espresso“ kava paruoš visai dienai.
hotpoint-2
hotpoint-1

ILGAAMŽIAI KAVOS RITUALAI

Geros espreso kavos paslaptis slypi tradicijose. Pagarbiai augindami pupeles tvariuose ūkiuose ir vadovaudamiesi bendruomenių patarimais galime sukurti ištobulintą kavos skonį. Vaisinių aromatų arabikos pupelės yra auginamos taip, kad jose atsiskleistų tamsios intensyvaus skonio natos, o robustos kavos pupelės suteikia kavai kreminės tekstūros. Išraiškingo skonio gėrimas kviečia atgauti jėgas.

Brazilija

Labai žemas rūgštingumas, saldi, & su riešutų natomis

Pakrantėse ir vakariniuose regionuose auginamos robustos ir arabikos pupelės nustebins rafinuotu skoniu ir vaisių natomis.

Kolumbija

Subtili | Subalansuota

Kultūriškai nepaliestose Taironos čiabuvių žemėse auginama ekologiška kava pasižymi nepriekaištingu vaisių aromatu, tobulu rūgštingumu ir subalansuotu skoniu. Išmėginkite šią kavą su mūsų „Lungo Colombia“ kapsulėmis.

Back